Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Effects
(view source)
Revision as of 18:11, 12 July 2009
106 bytes added
,
18:11, 12 July 2009
no edit summary
Line 129:
Line 129:
|50 [[turns]]
|50 [[turns]]
|[[Orange necklaceless candy]]
|[[Orange necklaceless candy]]
+
|-
+
|[[Psilocybic Perception]]
+
|(?)
+
|3 [[fullness]]
+
|5 [[turns]]
+
|[[gaily coloured shrewd mushroom soup]]
|-
|-
|[[Plump Pudding]]
|[[Plump Pudding]]
Spiff
Bureaucrats
,
Administrators
9,851
edits