Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Effects
(view source)
Revision as of 18:39, 12 July 2009
88 bytes added
,
18:39, 12 July 2009
→Known Effects
Line 135:
Line 135:
|50 [[turns]]
|50 [[turns]]
|[[Orange necklaceless candy]]
|[[Orange necklaceless candy]]
+
|-
+
|[[Portobello Pretension]]
+
|(?)
+
|3 [[fullness]]
+
|5 [[turns]]
+
|[[Mushroom surprise]]
|-
|-
|[[Psilocybic Perception]]
|[[Psilocybic Perception]]
Spiff
Bureaucrats
,
Administrators
9,851
edits