Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Effects
(view source)
Revision as of 12:05, 2 September 2009
93 bytes added
,
12:05, 2 September 2009
no edit summary
Line 201:
Line 201:
|5 [[turns]]
|5 [[turns]]
|[[sliced onion]]
|[[sliced onion]]
+
|-
+
|[[Stud Power]]
+
|[[Brawn]] -1, [[Bravado]] +1
+
|1 [[fullness]]
+
|5 [[turns]]
+
|[[Buff beer]]
|-
|-
|[[Tinsellitis]]
|[[Tinsellitis]]
Vectormonkey
64
edits