Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Effects
(view source)
Revision as of 18:17, 17 March 2009
53 bytes removed
,
18:17, 17 March 2009
→Known Effects
Line 21:
Line 21:
|50 [[turns]]
|50 [[turns]]
|[[Blue necklaceless candy]]
|[[Blue necklaceless candy]]
−
|-
|-
|-
|[[Blarney Stoned]]
|[[Blarney Stoned]]
−
|-10 to all [[stats]]
, randomly adds Irish sayings to your text in chat
+
|-10 to all [[stats]]
|Item loss
|Item loss
|5 [[turns]]
|5 [[turns]]
Spiff
Bureaucrats
,
Administrators
9,851
edits