Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Effects
(view source)
Revision as of 18:19, 17 March 2009
1 byte added
,
18:19, 17 March 2009
→Known Effects
Line 23:
Line 23:
|-
|-
|[[Blarney Stoned]]
|[[Blarney Stoned]]
−
|-10 to all [[stats]]
+
| -10 to all [[stats]]
−
|Item
loss
+
|Item
Loss
|5 [[turns]]
|5 [[turns]]
|[[Golden pot]]
|[[Golden pot]]
Spiff
Bureaucrats
,
Administrators
9,851
edits