Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Chat Guide: Commands
(view source)
Revision as of 02:44, 18 March 2012
117 bytes added
,
02:44, 18 March 2012
no edit summary
Line 162:
Line 162:
|[[Image:unique-elljaet-listen.png]]
|[[Image:unique-elljaet-listen.png]]
|[[User:ElljaeT|ElljaeT (#2)]]
|[[User:ElljaeT|ElljaeT (#2)]]
+
|[[Dev Team|Developer]]
+
|-
+
|-
+
|[[Image:Ragazi.png]]
+
|[[Image:Unique-ragazi-listen.png]]
+
|[[User:Ragazi|Ragazi (#3)]]
|[[Dev Team|Developer]]
|[[Dev Team|Developer]]
|-
|-
Cowboy
1,638
edits