Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Chat Guide: Commands
(view source)
Revision as of 23:23, 19 March 2011
102 bytes removed
,
23:23, 19 March 2011
→Chat Avatars
Line 164:
Line 164:
!User
!User
!Position
!Position
+
|-
|[[Image:unique-gobberwart1.png]]
|[[Image:unique-gobberwart1.png]]
|[[Image:unique-gobberwart-listen.png]]
|[[Image:unique-gobberwart-listen.png]]
Line 212:
Line 213:
|[[Image:Unique-santa_claus-listen.png]]
|[[Image:Unique-santa_claus-listen.png]]
|Santa_Claus(#1268)
|Santa_Claus(#1268)
−
|Unknown
−
|-
−
|[[Image:unique-bigbrother.png]]
−
|[[Image:unique-bigbrother-listen.png]]
−
|BigBrother (#1736)
|Unknown
|Unknown
|}
|}
UnknownZ
Administrators
1,535
edits