Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Effects
(view source)
Revision as of 13:43, 18 March 2012
123 bytes added
,
13:43, 18 March 2012
no edit summary
Line 286:
Line 286:
|5 [[turns]]
|5 [[turns]]
|[[soggy mushroom stew]]
|[[soggy mushroom stew]]
+
|-
+
|-
+
|[[Dyrishness]]
+
| -5 [[physical damage]] to [[opponents]]
+
|2 [[Bladder]]
+
|30 [[turns]]
+
|[[Dyrish coffee]]
|-
|-
|[[Your Book, Comic Men]]
|[[Your Book, Comic Men]]
|?
|?
−
|
?
+
|
Once per day
|20 [[turns]]
|20 [[turns]]
|[[Repose Comics issue]]
|[[Repose Comics issue]]
Cowboy
1,638
edits