Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Effects
(view source)
Revision as of 14:39, 17 March 2012
46 bytes added
,
14:39, 17 March 2012
→Known Effects
Line 238:
Line 238:
|5 [[turns]]
|5 [[turns]]
|[[Buff beer]]
|[[Buff beer]]
+
|-
+
|[[The Man, Silent]]
+
|?
+
|?
+
|?
+
|[[Shameep]]
|-
|-
|[[Tinsellitis]]
|[[Tinsellitis]]
Spiff
Bureaucrats
,
Administrators
9,851
edits