Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Effects
(view source)
Revision as of 22:45, 24 March 2014
91 bytes added
,
22:45, 24 March 2014
→Known Effects
Line 238:
Line 238:
|50 [[turns]]
|50 [[turns]]
|[[Red necklaceless candy]]
|[[Red necklaceless candy]]
+
|-
+
|[[Senora Shakes]]
+
|Attacks during combat
+
|1 [[fullness]]
+
|20 [[turns]]
+
|[[Beta Juice]]
|-
|-
|[[Short Tempered]]
|[[Short Tempered]]
Spiff
Bureaucrats
,
Administrators
9,851
edits