Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Effects
(view source)
Revision as of 02:49, 16 December 2008
59 bytes added
,
02:49, 16 December 2008
m
Found another effect.
Line 17:
Line 17:
|50 turns
|50 turns
|[[Blue necklaceless candy]]
|[[Blue necklaceless candy]]
+
|-
+
|[[Candy Caned]]
+
|n/a
+
|20 turns
+
|[[Candy cane slammer]]
|-
|-
|[[Critical Care]]
|[[Critical Care]]
Jupider
312
edits