Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Chat Guide: Emotes
(view source)
Revision as of 06:42, 10 December 2009
49 bytes added
,
06:42, 10 December 2009
→Emoticons
Line 43:
Line 43:
|^5
|^5
|[[Image:Highfive.png]]
|[[Image:Highfive.png]]
+
|-
+
|(applause) or (clap)
+
|[[Image:Applause.gif]]
|-
|-
|:) or :-)
|:) or :-)
TROGDORable
319
edits