Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Chat Guide: Emotes
(view source)
Revision as of 03:29, 9 November 2009
34 bytes added
,
03:29, 9 November 2009
→Emoticons
Line 90:
Line 90:
|(beer)
|(beer)
|[[Image:beer.png]]
|[[Image:beer.png]]
+
|-
+
|-
+
|(wine)
+
|[[Image:wine.png]]
|-
|-
|-
|-
TROGDORable
319
edits