Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Chat Guide: Emotes
(view source)
Revision as of 01:44, 24 November 2009
30 bytes added
,
01:44, 24 November 2009
→Emoticons
Line 79:
Line 79:
|(geek)
|(geek)
|[[Image:Geek.png]]
|[[Image:Geek.png]]
+
|-
+
|>.>
+
|[[Image:shifty.gif]]
|-
|-
|(frog)
|(frog)
TROGDORable
319
edits