Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Chat Guide: Emotes
(view source)
Revision as of 14:00, 12 January 2009
34 bytes added
,
14:00, 12 January 2009
no edit summary
Line 75:
Line 75:
|(smoko)
|(smoko)
|[[Image:Smoko.gif]]
|[[Image:Smoko.gif]]
+
|-
+
|-
+
|(star)
+
|[[Image:Star.png]]
|-
|-
|}
|}
Spiff
Bureaucrats
,
Administrators
9,851
edits