Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About ParadoxWiki
Disclaimers
ParadoxWiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Effects
(view source)
Revision as of 16:52, 6 July 2009
68 bytes added
,
16:52, 6 July 2009
no edit summary
Line 27:
Line 27:
|5 [[turns]]
|5 [[turns]]
|[[Golden pot]]
|[[Golden pot]]
+
|-
+
|[[Bumberries]]
+
| ?
+
|Item Loss
+
|5 [[turns]]
+
|[[Bumberry juice]]
|-
|-
|[[Candy Caned]]
|[[Candy Caned]]
Spiff
Bureaucrats
,
Administrators
9,851
edits